|
Tak, ta apka powoduje, że Usługi Google wracają do normalnego zużycia energii. Nie jest to oficjalna aplikacja od Google. Na początku działała mi bardzo dobrze, zużycie baterii rzędu 5% (stosunkowo mało jak na synchronizację, mapy, usługi geolokalizacyjne - one najwięcej zżerają) po jakimś czasie jakby przestała działać. Zrobiłem wtedy coś takiego:
odinstalowałem aktualizacje usług Google Play: Ustawienia->Zabezpieczenia->Administratorzy urządzenia odznaczasz - "Menedżer urządzeń Android", potem w Ustawienia->Aplikacje->Wszystkie, szukamy Usługi Google Play i klikamy "Odinstaluj aktualizacje" i czyścimy dane, to samo robimy z YouTube. Wtedy bateria bajka, ale wkurzały mnie wyskakujące monity, że muszę zaktualizować Usługi Google. Dla świętego spokoju zaktualizowałem je, uruchomiłem raz jeszcze tego fixa i działa bardzo dobrze.
Na pocieszenie w najbliższym czasie ma wyjść kolejna aktualizacja na Ztki albo z poprawką na 4.4.2 albo z nowym Andoridem 4.4.4.
Telefon ogólnie polecam.
|