Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10458
Stary 26.08.2014, 10:48
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Żadnego. Legitka jest tylko potwierdzeniem uprawnień do karnetu/biletu ulgowego. Gdy masz już zakupiony bilet/karnet po prostu na niego wchodzisz. Steward nie kanar, by 2x do roku sprawdzał oprócz biletu legitke.
No właśnie żebyś się nie zdziwił. Pamiętam takie sytuacje, jak jeszcze na bramce mnie sprawdzali, czy jestem upoważniony do biletu ulgowego... Dlatego lepiej dopytać w okienku przy zakupie. Bo fakt jest taki, że jeśli ktoś nie przedłuża ważności legitki to od 1 listopada jest na "nowych zasadach" cenowych
Odpowiedz cytując