ABGwislakABG napisał(a):

|
Żadnego. Legitka jest tylko potwierdzeniem uprawnień do karnetu/biletu ulgowego. Gdy masz już zakupiony bilet/karnet po prostu na niego wchodzisz. Steward nie kanar, by 2x do roku sprawdzał oprócz biletu legitke.
|
No właśnie żebyś się nie zdziwił. Pamiętam takie sytuacje, jak jeszcze na bramce mnie sprawdzali, czy jestem upoważniony do biletu ulgowego... Dlatego lepiej dopytać w okienku przy zakupie. Bo fakt jest taki, że jeśli ktoś nie przedłuża ważności legitki to od 1 listopada jest na "nowych zasadach" cenowych
