Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
warkatm
Junior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10455
Stary 26.08.2014, 10:38
hej bracia mam pytanie, 30 czerwca wygasła mi kk, odnowić pojade jutro i niemam wglądu do internetowej sprzedaży. a słysze od kumpla że przez neta juz na c1,c2,c4,c5 niema biletów? to prawda czy te sektory sa jeszcze zablokowane? bedzie szansa jutro kupic na miejscu bilet na c? troche dziwne bo pierw tradycyjnie powinny zejsc bilety na c3
Odpowiedz cytując