Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10453
Stary 26.08.2014, 10:17
Cytat:
A ja mam trochę inne pytanie mam (sorry jak już było, ale nie mam czasu poszukać teraz). Jak komuś kończy się legitka w październiku i kupi ulgowy karnet to po skończeniu legitki będzie miał problemy na bramkach?
Żadnego. Legitka jest tylko potwierdzeniem uprawnień do karnetu/biletu ulgowego. Gdy masz już zakupiony bilet/karnet po prostu na niego wchodzisz. Steward nie kanar, by 2x do roku sprawdzał oprócz biletu legitke.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując