Cytat:
|
A ja mam trochę inne pytanie mam (sorry jak już było, ale nie mam czasu poszukać teraz). Jak komuś kończy się legitka w październiku i kupi ulgowy karnet to po skończeniu legitki będzie miał problemy na bramkach?
|
Żadnego. Legitka jest tylko potwierdzeniem uprawnień do karnetu/biletu ulgowego. Gdy masz już zakupiony bilet/karnet po prostu na niego wchodzisz. Steward nie kanar, by 2x do roku sprawdzał oprócz biletu legitke.