dynek.pl napisał(a):

Smieszny jesteś. Dostałeś zielone światło do powrotu na stadion tylko po to żeby się budżet zgadzał, a Tobie się wydaje, ze będziesz teraz ustawiał wszystko i wszystkich po swojemu ale spoko ... Z takim podejściem to pewnie za parę miechów znowu będziesz mecze w TV oglądał bo będzie kolejny protest.
Nawet jeśli uważam, ze budowa pomnika to szczytny cel i tez mógłbym wpłacić więcej niż złotówkę jakby było specjalne konto to przez takich ludzi jak Ty naprawdę się odechciewa.
|
W momencie wywalenia gnidy warszawsko - legijnej oraz anulacji blokad skonczyłem swój protest i bojkot, niezależnie od tego co zrobiłoby SKWK. Bojkot to teraz pewnie (niestety) będą przeprowadzać takie wynalazki jak Ty, po podwyżce cen biletów, daj Boże akcji 1 zł od biletu.
Uważam, że należy zrobic WSZYSTKO aby stworzyć Muzeum Wisły Kraków z prawdziwego zdarzenia, postawić Pomnik Henryka Reymana, odnowić Jego grób, wymalować trybuny od środa oraz rozkręcić na ogromną skalę akcję ściągania dzieciaków ze szkół, domów dziecka i osiedli krakowskich i wiosek. Na to wszystko potrzebna jest KASA od wszystkich, a nie tylko od tych co się chce dać. Każdy Wiślak, który przychodzi na stadion na obowiązek wspierać przeszłość i przyszłość Wisły.
Jeśli ktoś się przez to obrazi, trudno. Są sprawy ważne i ważniejsze. Taki "kibic" przypomni sobie jednak o Wiśle na meczu z Legią lub żydami, wtedy kupi bilet i wspomoże akcję.
Pamiętajcie jak się bedziecie obrażać na Wisłę, że podniosła ceny biletów, że teraz Stilic, Brożek, Sadlok są w życiowej formie, są super mecze, pada dużo bramek, itp.