art napisał(a):
|
Po prostu nikt nie lubi mieć narzucone coś odgórnie.
|
Mi prezydenta Komorowskiego narzucili odgórnie choć na niego nie głosowałem.
I co mam zrobić? czuje się oszukany!
Tak działa demokracja
@ Opcja z podwyższą cen bardzo sensowna, tym bardziej, że teraz mecz z Legią.