Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7754
Stary 26.08.2014, 09:46
@Kurz
Wystarczyłoby żeby SKWK lub TWSD zabrały się za stworzenie crowdfundingowej akcji, wsparcie na wszystkich kanałach Wisły (czyli zarówno TWSD jak i inne, mniejsze witryny + konta FB i pokrewn + oficjalka) i promocja wewnętrzną w środowisku. Jak potrzebujecie pomocy to służę doświadczeniem, mogę podpowiedzieć co i jak.

Tworzy się dwie akcje: 1.) muzeum, 2.) pomnik, zbiórkę określa na konkretną kwotę (potrzebną do zrealizowania pomysłu). Poziom zbiórki można sprawdzać na bieżąco. Do akcji zaprosić media lokalne, niech się pikniki dorzucą (niektórzy starsi kibice mogą nie mieć dostępu do tej zbiórki). To rozwiązuje też opcje kibiców porozrzucanych po świecie (jak mnie np.) - każdy z nas może się dorzucić bez większych problemów. I nie oszukujmy się - w dolarach, euro czy funtach wpłata może być wyższa ;-)

Dodatkowo na trybunach mogą być prowadzone zbiórki. W dzisiejszym świecie, gdzie większość kibiców i tak korzysta z Internetu to najsensowniejsza droga.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując