Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
staszek2309
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10447
Stary 26.08.2014, 09:25
witam.
mam problem z zakupieniem biletu. Próbując dodać bilet do koszyka mam informację, że użytkownik wykupił już bilet na tą imprezę. Sprawdziłem w listę transakcji i okazało się, że od 18 lipca 2014 roku mam rezerwację o jakimś tam numerze, która jest aktywna na kwotę 390 złotych
Nie wiem o co kaman, miałem karnet na C na wiosnę.
Ktoś miał taki problem i jak go załatwić?
Odpowiedz cytując