|
witam.
mam problem z zakupieniem biletu. Próbując dodać bilet do koszyka mam informację, że użytkownik wykupił już bilet na tą imprezę. Sprawdziłem w listę transakcji i okazało się, że od 18 lipca 2014 roku mam rezerwację o jakimś tam numerze, która jest aktywna na kwotę 390 złotych
Nie wiem o co kaman, miałem karnet na C na wiosnę.
Ktoś miał taki problem i jak go załatwić?
|