Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5314
Stary 26.08.2014, 08:41
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
....a co to się Wisła doczekała kibiców- Ja .......e.
Tu się akurat zgadzam z Tobą, różnią nasz tylko urojenia!

Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Chłopie, z takim podejściem to po prostu nie przychodź na trybuny, bo łaski nie robisz.
Tego można się było spodziewać... ale to czy będę chodził czy nie to tylko i wyłacznie moja sprawa.
Odpowiedz cytując