Pablo84 napisał(a):

....a co to się Wisła doczekała kibiców- Ja .......e.
|
Tu się akurat zgadzam z Tobą, różnią nasz tylko urojenia!
Pablo84 napisał(a):

|
Chłopie, z takim podejściem to po prostu nie przychodź na trybuny, bo łaski nie robisz.
|
Tego można się było spodziewać... ale to czy będę chodził czy nie to tylko i wyłacznie moja sprawa.