domin_czyzyny napisał(a):

Niestety spodziewałem się tego. Patowa sytuacja, z Bednarzem nie będzie już rozmowy, teraz tylko Cupiał może podjąć decyzję. Albo dogada się z kibicami, albo będzie lipa na stadionie...
Ciekawe kiedy jakaś ekipa kibiców gości nas odwiedzi i zaśpiewa "GRAMY U SIEBIE"...Czy Zawisza przyjeżdża ?
|
Smieszny jesteś. Dostałeś zielone światło do powrotu na stadion tylko po to żeby się budżet zgadzał, a Tobie się wydaje, ze będziesz teraz ustawiał wszystko i wszystkich po swojemu ale spoko ... Z takim podejściem to pewnie za parę miechów znowu będziesz mecze w TV oglądał bo będzie kolejny protest.
Nawet jeśli uważam, ze budowa pomnika to szczytny cel i tez mógłbym wpłacić więcej niż złotówkę jakby było specjalne konto to przez takich ludzi jak Ty naprawdę się odechciewa.