Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5313
Stary 26.08.2014, 08:37
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Niestety spodziewałem się tego. Patowa sytuacja, z Bednarzem nie będzie już rozmowy, teraz tylko Cupiał może podjąć decyzję. Albo dogada się z kibicami, albo będzie lipa na stadionie...

Ciekawe kiedy jakaś ekipa kibiców gości nas odwiedzi i zaśpiewa "GRAMY U SIEBIE"...Czy Zawisza przyjeżdża ?
Smieszny jesteś. Dostałeś zielone światło do powrotu na stadion tylko po to żeby się budżet zgadzał, a Tobie się wydaje, ze będziesz teraz ustawiał wszystko i wszystkich po swojemu ale spoko ... Z takim podejściem to pewnie za parę miechów znowu będziesz mecze w TV oglądał bo będzie kolejny protest.
Nawet jeśli uważam, ze budowa pomnika to szczytny cel i tez mógłbym wpłacić więcej niż złotówkę jakby było specjalne konto to przez takich ludzi jak Ty naprawdę się odechciewa.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując