Matejas_ napisał(a):

Oczekujesz ode mnie odpowiedzi że 5zł mi róznicy nie robi bo mnie stać, czy innej w stylu czymże jest 5zł jeśli kupuje bilet na mecz ukochanej drużyny?
Jeśli będę miał pewność, że ta złotówka pójdzie na MUZEUM czy POMNIK HENRYKA REYMANA, to niech klub tą złotówkę na to przeznaczy. Obawiam się jednak, że ta złotówka bezwiednie może pójść na inne cele... wszechwiedzący asie przestworzy! Komu się poprzewracało temu się poprzewracało...
|
A jak nie będziesz mieć pewności to ....a co? Nie dasz na klub, bo będziesz mieć swoje chore urojenia.
....a co to się Wisła doczekała kibiców- Ja .......e.
Chłopie, z takim podejściem to po prostu nie przychodź na trybuny, bo łaski nie robisz.