|
.......enie tepych redaktorzyn. Co z pozostałymi sektorami na C, keidy otworza, ktos wie?
ED: Dzięki, mam nadzieję, że sprawdzone info bo jutro jadę po kilkanaście biletów i mam nadzieję, że nie na darmo
Ostatnio edytowane przez vabanq : 26.08.2014 o godz. 08:28.
|