|
Kocie, a ja chce aby było normalnie. Czyli oprawy, sektorówki, czasem piro, czasem większe piro, emocje, czesem wieksze emocje. Chce, aby tacy jak Ty nie wpierniczali się do tego czego nie rozumieją. Chcę abyście zrozumieli, że stadion to nie kino, teatr ani Arena Kraków z meczów siatkówki.
Oczywiście chcę także refleksji nad zachowaniem SKWK (bo jest różnica między odpaleniem piro, a odpaleniem i rzuceniem jej w stronę sektora pełnego kibiców).
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 26.08.2014 o godz. 08:01.
|