Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5305
Stary 26.08.2014, 07:35
art napisał(a):Wyświetl post
Po prostu nikt nie lubi mieć narzucone coś odgórnie.
Cóż, są sprawy ważniejsze niż dobre samopoczucie kilku forumowiczów z wislakrakow.pl.

Albo się przystosujecie i zaakceptujecie "akcję 1 zl od biletu" (jeśli daj Boże zostanie wprowadzona), albo nie będziecie Stilicia oglądać. Wybór należy do Was.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 26.08.2014 o godz. 07:39.
Odpowiedz cytując