art napisał(a):

|
Po prostu nikt nie lubi mieć narzucone coś odgórnie.
|
Cóż, są sprawy ważniejsze niż dobre samopoczucie kilku forumowiczów z wislakrakow.pl.
Albo się przystosujecie i zaakceptujecie "akcję 1 zl od biletu" (jeśli daj Boże zostanie wprowadzona), albo nie będziecie Stilicia oglądać. Wybór należy do Was.