|
Dzięki.
Zwykle jest tak, ze DPF zapychaja miejskie korki i krotka jazda na nierozgrzanym silniku. W Volvo V50 od razu u mechanika wykastrowalem ten system, ale w V70 zostawilem ojcu i zobaczymy co się stanie.
Ciekawe jak od strony budowy roznia się te diesle fordowskie starszej i nowszej generacji. Przykladowo porownanie 2.2. 155 km z Mk3 i Jaga X-type, a 2.0 z Mk4 i Land Rovera.
|