Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5303
Stary 26.08.2014, 06:54
Tu chyba niektórzy się nie słyszą i nie czytają co piszą. Złotówka od biletu jest be, ja nie dam, nie zgadzam się. Ale, jak będzie pucha to dam, wrzucę, nawet pięć złoty. No, ku*wa, co za banda hipokrytów.
Ostatnio edytowane przez johny96 : 26.08.2014 o godz. 07:02.
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując