Te 2.0 140 KM w mondziakach są super, jak ktoś robi trasy jak Wy to dpf może mieć głęboko w dupie
Na forum klubowym goście piszą o wymianie dwumasy w okolicach 150 tys km - a poza tym jakieś drobne usterki, do chipowania te dizle są idealne, 180 KM i prawie 500 Nm bez problemów
Nie wiem czy inne marki coś modyfikowały ale w fordach działają elegancko.