Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7739
Stary 26.08.2014, 06:43
Sam fakt, że po zwolnieniu JB, zatrudniono 2 nowe osoby oraz poszerzono kompetencje Czerwińskiego, świadczy o tym że 'zastano' w klubie spory burdel, który trzeba będzie mozolnie sprzątnąć. Akurat fakt że p.o. prezesa zostanie Reszczynski nic nie wnosi. Z jego poprzedniej prezesury wiadomo, że w klubie się on w ogóle nie pojawia. Niemniej jednak, działania które podjęto już na wstępie dobrze świadczą o podejściu właściciela. Myślę że jest w klubie duża mobilizacja, by w końcu była 'normalność'.

Temat 1 i najważniejszy - system biletowy. Kto może niech kupuje bilety wcześniej niż w dniu meczu, bo przychodząc nawet godzinę przed meczem można być pewnym że zobaczy się co najwyżej 2 połowę. Uprzedzajcie znajomych i rodzinę.

A co do Gaszyńskiego - nie znam gościa, ale conajmniej już 2 razy wymieniano jego nazwisko w kontekście pełnienia ważnego stanowiska w naszym klubie. Przypuszczam że facet nie jest w ciemię bity, ale jednocześnie sądzę, że w najbliższych 3-4 miesiącach może pojawić się również nowe nazwisko. Nie byłą by to nowość w naszym klubie.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 26.08.2014 o godz. 06:49.
Odpowiedz cytując