|
W branzach typu handel wykonczeniowka budowlana spokojnie przy duzych rejonach przedstawiciele robia po 10 tys. miesiecznie. Dla mnie jeden trip gdzies w kierunku Beneluxu, wyjazd do Polski i powrot daje prawie 3k.
Jak zapatrujecie sie na te diesle fordowskie 2.0 i 2.2 litra montowane w Volvo, Land Roverach czy Jaguarach. Wersje z Mk3 mialy problemy z dwumasa, turbo i geometria. Swiezsze diesle z kolei problematyczny DPF. Ma ktos porownanie?
|