Oczywiście kwota poza naszym zasięgiem. Ale można wyobrazić sobie taki scenariusz. Stepinski strzela 20 bramek i pojawia się chętny na niego np. Wolfsburg albo Dinamo kijów i dają tak z 2,5 mln euro. My wykładamy te 700 tysięcy i w następnej rundzie sprzedajemy go z zyskiem

Skoro Furman poszedł za 3 mln?