PiVoSH92 napisał(a):

http://sport.interia.pl/klub-lech-po...wa_block=sport
Maciej Skorża objął Amicę... Nie dziwię mu się, ale jego postawa w każdym klubie (a na pewno w Wiśle i Legii) świadczyła o wysokim poziomie zaangażowania w sprawy kibicowskie (chociażby wyjazd do Poznania), więc może mieć ciekawe przeprawy z kuchankami
|
Zawsze darzyłem Skorżę sympatią (i to nie tylko dlatego że wpuszczał mnie nawet na zamknięte treningi Wisły), był równym gościem zawsze chetny na krótszą bądź dłuższą pogawędkę. Wypada mu życzyć by Lech skonczył sezon za Wisłą i tego by szło mu doobrze w PP ale od następnej edycji...