Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
Od: 08.2003
Offline
#
68626
25.08.2014, 21:16
filemon
napisał(a):
Siedemset.
Tysięcy.
Euro.
Hahahah
Niby skad u nas taka kasa
?
To przeciez 20% naszego budzetu...
Chyba ze...
Cupial kazal puszczac Czerwiskiemu lotka do konca sezonu i jak trafimy to Stepinski jest nasz....
Ostatnio edytowane przez dzollo : 25.08.2014 o godz. 21:19.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
dzollo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzollo
Odwiedź stronę domową użytkownika dzollo!
Znajdź inne posty napisane przez dzollo