Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68626
Stary 25.08.2014, 21:16
filemon napisał(a):Wyświetl post
Siedemset.
Tysięcy.
Euro.


Hahahah
Niby skad u nas taka kasa?
To przeciez 20% naszego budzetu...


Chyba ze...
Cupial kazal puszczac Czerwiskiemu lotka do konca sezonu i jak trafimy to Stepinski jest nasz....
Ostatnio edytowane przez dzollo : 25.08.2014 o godz. 21:19.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując