Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68623
Stary 25.08.2014, 20:52
Mysle, ze gdyby jakims cudem Stepinski eksplodowal forma, to pieniadze na niego by sie znalazly. Bo to wtedy czysta inwestycja.
Nawet zeby go kupic i zaraz sprzedac za pare euro wiecej.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując