Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5302
Stary 25.08.2014, 20:50
Bednarz NIE JEST już pracownikiem Wisły Kraków dlatego nie dyskutujemy o nim w temacie Aktualni pracownicy. Jeśli ktoś nadal chce o nim dyskutować zapraszam na Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 25.08.2014 o godz. 20:58.
Odpowiedz cytując