Bednarz NIE JEST już pracownikiem Wisły Kraków dlatego nie dyskutujemy o nim w temacie Aktualni pracownicy. Jeśli ktoś nadal chce o nim dyskutować zapraszam na Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 25.08.2014 o godz. 20:58.
|