|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline
|
#7735

25.08.2014, 20:45
|
Od tego momentu kończymy tu dyskutować o Bednarzu . Można dyskutować nadal o skutkach finansowo organizacyjnych jego prezesury. Natomiast zero postów o nim samym. Jeśli ktoś musi nadal to zapraszam do Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
|
|