saklak1906 napisał(a):

|
Robcie oprawy, akcje kibicowskie, lejcie po ryju pasiastych, tylko nie dzielcie kibicow na lepszych i gorszych.
|
Nikt nikogo nie dzieli i nie ma zamiaru - temat dotyczył oburzenia że rządzi mała grupa ludzi i tak było jest i będzie.