Kocur napisał(a):

A co Ty chciałeś demokrację na stadionie
- "drodzy kibice, dzisiaj odbędzie się głosowanie czy pokazujemy oprawę A lub B" ... litości
|
Robcie oprawy, akcje kibicowskie, lejcie po ryju pasiastych, tylko nie dzielcie kibicow na lepszych i gorszych.
Na kumatych i nie kumatych, januszy i piknikow, bo kazdy ma miejsce na stadionie i kazdy jest potrzebny.
My sie wam nie wpier.alamy w oprawy, przyspiewki a Wy nam do kielbas nie zagladajcie.
Nie jestem za 1 zl do biletu na zbiorki tak sam dam ile mam, a i w kolekcji mam kilka zeczy ktore oddam do muzeum a mam co.