Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5295
Stary 25.08.2014, 20:01
Kocur napisał(a):Wyświetl post
A co Ty chciałeś demokrację na stadionie

- "drodzy kibice, dzisiaj odbędzie się głosowanie czy pokazujemy oprawę A lub B" ... litości
Robcie oprawy, akcje kibicowskie, lejcie po ryju pasiastych, tylko nie dzielcie kibicow na lepszych i gorszych.
Na kumatych i nie kumatych, januszy i piknikow, bo kazdy ma miejsce na stadionie i kazdy jest potrzebny.
My sie wam nie wpier.alamy w oprawy, przyspiewki a Wy nam do kielbas nie zagladajcie.
Nie jestem za 1 zl do biletu na zbiorki tak sam dam ile mam, a i w kolekcji mam kilka zeczy ktore oddam do muzeum a mam co.
,
Odpowiedz cytując