Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7731
Stary 25.08.2014, 19:44
Co by nie mówić, dzisiejsze odwołanie Bednarza odbija się też szerokim echem na forum parchatych.

Jeden z moich ulubionych postów:
Cytat:
"Trzeba sie skupić na wlasnym podworku bo akurat my mamy potencjal duzo wiekszy niz oni. Wystarczy popatrzyc na nasza frekwencji i ich z wiosny 2014.My gralismy o spadek , oni o wysokie lokaty .Protest sie zaczal po meczu z Ruchem na ktorym mieli 10 tys.

Rzut okiem na nas i nasz boj o przetrwanie . Do tego trzeba dodac ,ze u nich zawyzaja frekwencje ,a u nas system bramkowy liczy w dół. "

No i po drodze padają wszystkie liczby z wiosennych kolejek od chwili rozpoczęcia bojkotu u nas. Jak zwykle, kłerwa, pokrzywdzeni.
Odpowiedz cytując