Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5292
Stary 25.08.2014, 19:40
domin_czyzyny właśnie takimi działaniami i mówieniem jak twoje robi się konflikt. Pamiętaj, że spółka jest oddzielnym bytem i nie ona jest odpowiedzialna za muzeum, bo nie ma tego w statucie. Jak będzie miała, to będzie mogła finansować. Jeśli monopol na interes wiślacki (czymkolwiek miałoby to być) ma mieć SKWK, to w ten sposób narzucając swoje poglądy stracicie januszy, którzy w tym klubie też zostawiają swoje pieniądze. Mylisz się także w tym, że w klubie nie ma wolności wyboru - otóż właśnie tego typu przymusem zachęcisz innych, by szli gdzie indziej. Chcesz srebrniki pejsów na pomnik? ja bym nie chciał takiego pomnika, na który się składają koleżanki z kałuży... po prostu nie i tyle.

Powtarzam, idea budowy i jest dobra i ja jej nie neguję, i chętnie wesprę, ale nie w ten sposób. SKWK ma swoją rolę, ale niech narzuca innym swoich poglądów, bo to jeszcze nie oni są "właścicielami" i prezesami klubu. Wezmą klub na utrzymanie jak to zrobił Cupiał, to mogą wtedy po 1 zł przeznaczać na co chcą. Klub też nie powinien zgadzać się na wszystko, bo ma też innych kibiców, którzy niekoniecznie życzą sobie takich rozwiązań.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując