Gwiaździsty napisał(a):

Bednarzowcy, wasz guru dostał kopa w dupę i już go nie będzie w Wiśle. Czas przestać płakać i włączyć się w poważne kibicowanie Wiśle a nie jak do tej pory siedzenie w ciszy na stadionie i wpie....nie kiełbachy.
Pomożecie ?
|
Wyznawce SKWK jak nazwiesz? Separatysta by najlepiej pasowalo
Ja piknik jestem kibicem Wisly Krakow, nie SKWK czy prezesa ktokolwiek nim nie bedzie.
To teraz chyba czas na Smude bo i tego domagaliscie sie, ale tu chyba ni chu.a nie ugracie nic bo za dobrze idzie.
Dobra wiadomosc na poczatek tygodnia