Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7727
Stary 25.08.2014, 18:51
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Bednarzowcy, wasz guru dostał kopa w dupę i już go nie będzie w Wiśle. Czas przestać płakać i włączyć się w poważne kibicowanie Wiśle a nie jak do tej pory siedzenie w ciszy na stadionie i wpie....nie kiełbachy.

Pomożecie ?
Wyznawce SKWK jak nazwiesz? Separatysta by najlepiej pasowalo
Ja piknik jestem kibicem Wisly Krakow, nie SKWK czy prezesa ktokolwiek nim nie bedzie.

To teraz chyba czas na Smude bo i tego domagaliscie sie, ale tu chyba ni chu.a nie ugracie nic bo za dobrze idzie.

Dobra wiadomosc na poczatek tygodnia
,
Odpowiedz cytując