|
No i Cupiał wywalił Bednarza.
Z reguły tak to bywa w takich sytuacjach, że mądrzejszy ustępuje pierwszy.
Mam nadzieję, mimo wszystko, że nie będzie żadnych dalszych ustępstw względem stowarzyszenia. Bednarz poleciał, bo musiał - bo nie był problemem tylko dla kumatych ale większości normalnych fanów.
Mam nadzieję, że nowy prezes powie twardo, że żadnych złotówek od biletów nie ma i nie będzie.
Pozdrawiam normalnych kibiców i mam nadzieję, zobaczymy się niedługo na R22!
|