Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5279
Stary 25.08.2014, 17:58
No i Cupiał wywalił Bednarza.
Z reguły tak to bywa w takich sytuacjach, że mądrzejszy ustępuje pierwszy.

Mam nadzieję, mimo wszystko, że nie będzie żadnych dalszych ustępstw względem stowarzyszenia. Bednarz poleciał, bo musiał - bo nie był problemem tylko dla kumatych ale większości normalnych fanów.

Mam nadzieję, że nowy prezes powie twardo, że żadnych złotówek od biletów nie ma i nie będzie.

Pozdrawiam normalnych kibiców i mam nadzieję, zobaczymy się niedługo na R22!
Odpowiedz cytując