Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7725
Stary 25.08.2014, 17:49
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Bednarzowcy, wasz guru dostał kopa w dupę i już go nie będzie w Wiśle. Czas przestać płakać i włączyć się w poważne kibicowanie Wiśle a nie jak do tej pory siedzenie w ciszy na stadionie i wpie....nie kiełbachy.

Pomożecie ?

Mam karnet na Wisłę, wiec dla Was byłem "bedarzowcem" ....a bardzo się cieszę, że go już nie ma ...


Ja napewno pomogę
Odpowiedz cytując