Gwiaździsty napisał(a):

Bednarzowcy, wasz guru dostał kopa w dupę i już go nie będzie w Wiśle. Czas przestać płakać i włączyć się w poważne kibicowanie Wiśle a nie jak do tej pory siedzenie w ciszy na stadionie i wpie....nie kiełbachy.
Pomożecie ?
|
Mam karnet na Wisłę, wiec dla Was byłem "bedarzowcem" ....a bardzo się cieszę, że go już nie ma ...
Ja napewno pomogę
