Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1899
Stary 25.08.2014, 17:12
no to sie pochwale...rocznei ponad 80 tyś km....ja podałem srednie spalanie z ok 50 tyś.natomiast gdyby wziąc pod uwagę tylko autostrady i prędkosci na nich to pewnie byłoby to ok9 litrów moze nawet wiecej
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując