Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7718
Stary 25.08.2014, 16:33
Bednarzowcy, wasz guru dostał kopa w dupę i już go nie będzie w Wiśle. Czas przestać płakać i włączyć się w poważne kibicowanie Wiśle a nie jak do tej pory siedzenie w ciszy na stadionie i wpie....nie kiełbachy.

Pomożecie ?
Odpowiedz cytując