Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7712
Stary 25.08.2014, 16:10
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Kutwa, "geniuszu za 5 zł", który srał jadem przez tygodnie na tym forum - nagle stałeś się jasnowidzem?

Taaaak, tysiące ludzi przyjdą na mecz, mimo kiboli (w mediach będzie teraz nagonka, że kibole rządzą), minionego bojkotu (wielu się przez ten czas "odzwyczaiło" itp), słabej kadry i ogólnie bardzo złej atmosferze, która wytworzyła się wokół Wisły przez ten długi czas.

"Geniusz".

Idź coś sam zarobić zanim zaczniesz zarządzać portfelem klubu i tysięcy kibiców.

Niektórym się w odwłokach poprzewracało, gdy zobaczyli, że dusząc klub udało się wydusić Bednarza.
Bednarza już nie ma, szkoda, że z drugiej strony konfliktu też nie doszło do pewnego odświeżenia składu...
żal czytać takie wypociny lemingów, sierot Bednarza czy wyznawców gówna wybiórczego.

Byłem wrogiem Bednarza, legijnej warszawskiej gnidy, nieudacznika, który niszczył Wisłę Kraków.
Masz z tym problem ? Jeśli masz to daj mi ignora i nie czytaj moich "wypocin". Jak tak dasz ignora wg tego klucza, to będziesz sobie mógł czytać posty swoje, Framata i innych sierot Bednarza.

Co do cen, to rozumiem, że żal Ci bileciku za darmoszkę ? Przyzwyczaiłeś się do systemu dystybucji biletów wg Jacka: 3 duże piwka w spelunie osiedlowej, pizza na kaca i meczyk za darmo ? Od dzisiaj tak nie będzie.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 25.08.2014 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując