Hives4 napisał(a):

Kutwa, "geniuszu za 5 zł", który srał jadem przez tygodnie na tym forum - nagle stałeś się jasnowidzem ?   
Taaaak, tysiące ludzi przyjdą na mecz, mimo kiboli (w mediach będzie teraz nagonka, że kibole rządzą), minionego bojkotu (wielu się przez ten czas "odzwyczaiło" itp), słabej kadry i ogólnie bardzo złej atmosferze, która wytworzyła się wokół Wisły przez ten długi czas.
"Geniusz".
Idź coś sam zarobić zanim zaczniesz zarządzać portfelem klubu i tysięcy kibiców.
Niektórym się w odwłokach poprzewracało, gdy zobaczyli, że dusząc klub udało się wydusić Bednarza.
Bednarza już nie ma, szkoda, że z drugiej strony konfliktu też nie doszło do pewnego odświeżenia składu...
|
żal czytać takie wypociny lemingów, sierot Bednarza czy wyznawców gówna wybiórczego.
Byłem wrogiem Bednarza, legijnej warszawskiej gnidy, nieudacznika, który niszczył Wisłę Kraków.
Masz z tym problem ? Jeśli masz to daj mi ignora i nie czytaj moich "wypocin". Jak tak dasz ignora wg tego klucza, to będziesz sobie mógł czytać posty swoje, Framata i innych sierot Bednarza.
Co do cen, to rozumiem, że żal Ci bileciku za darmoszkę ? Przyzwyczaiłeś się do systemu dystybucji biletów wg Jacka:
3 duże piwka w spelunie osiedlowej, pizza na kaca i meczyk za darmo ? Od dzisiaj tak nie będzie.