domin_czyzyny napisał(a):

podwyżka powinna objąć WSZYSTKICH. Np. od meczu 5 - 10 zł więcej. Od karnetu odpowiednio więcej.
Powinna objąc fanatyka, piknika, janusza, mariolę i cykliste.
Gramy super, pikniki (sorry nie pikniki, a janusze) przyjdą oglądać Stilicia za podwyższoną cenę i jeszcze będą się bic o bilety. .
|
Kutwa, "geniuszu za 5 zł", który srał jadem przez tygodnie na tym forum - nagle stałeś się jasnowidzem

?


Taaaak, tysiące ludzi przyjdą na mecz, mimo kiboli (w mediach będzie teraz nagonka, że kibole rządzą), minionego bojkotu (wielu się przez ten czas "odzwyczaiło" itp), słabej kadry i ogólnie bardzo złej atmosferze, która wytworzyła się wokół Wisły przez ten długi czas.
"Geniusz".
Idź coś sam zarobić zanim zaczniesz zarządzać portfelem klubu i tysięcy kibiców.
Niektórym się w odwłokach poprzewracało, gdy zobaczyli, że dusząc klub udało się wydusić Bednarza.
Bednarza już nie ma, szkoda, że z drugiej strony konfliktu też nie doszło do pewnego odświeżenia składu...