Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7710
Stary 25.08.2014, 16:00
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
podwyżka powinna objąć WSZYSTKICH. Np. od meczu 5 - 10 zł więcej. Od karnetu odpowiednio więcej.
Powinna objąc fanatyka, piknika, janusza, mariolę i cykliste.

Gramy super, pikniki (sorry nie pikniki, a janusze) przyjdą oglądać Stilicia za podwyższoną cenę i jeszcze będą się bic o bilety. .
Kutwa, "geniuszu za 5 zł", który srał jadem przez tygodnie na tym forum - nagle stałeś się jasnowidzem?

Taaaak, tysiące ludzi przyjdą na mecz, mimo kiboli (w mediach będzie teraz nagonka, że kibole rządzą), minionego bojkotu (wielu się przez ten czas "odzwyczaiło" itp), słabej kadry i ogólnie bardzo złej atmosferze, która wytworzyła się wokół Wisły przez ten długi czas.

"Geniusz".

Idź coś sam zarobić zanim zaczniesz zarządzać portfelem klubu i tysięcy kibiców.

Niektórym się w odwłokach poprzewracało, gdy zobaczyli, że dusząc klub udało się wydusić Bednarza.
Bednarza już nie ma, szkoda, że z drugiej strony konfliktu też nie doszło do pewnego odświeżenia składu...
Odpowiedz cytując