wiertar napisał(a):

gdzie doczytales się takich informacji ze "zwłaszcza dla pikników"
(...)
ja nic takiego nie widze, wiec nie chrzań...
|
Cytat:
|
Dlatego też zwróciliśmy się do Zarządu klubu o podniesienie cen biletów.
|
Już wyjaśniam. Ważne sa odpowiedzi na poniższe pytania, których to nie ma w tekście:
- czy podwyżka miałaby dotyczyć tez karnetów?
- jaka forma, procentowa czy kwotowa?
- jednakowa na wszystkie sektory czy nie?
I teraz, IMO Formalnie tekst powinien brzemieć 'cen biletów i karnetów', tak aby 'odpowiedzialnośc' rozłozyć bardziej równomiernie. Druga sprawa, podwyzszanie cen biletów dla tych ktorzy nie sa strona bojkotu musi być co najmniej ostrożne. Krzywa popytu i podazy jest bezlitosna - podniesiesz cenę biletu - mniej osób przyjdzie na stadion i mniejszy będzie przychód. Na skali kibicownia, im komuś bliżej do 'piknika' tym bardziej zniechęci sie do przyjscia z powodu wyższych cen.
Reasumując - powyżka nie powinna obejmowac pikników. IMO bardzo dobrym posunięciem byłoby jedynie podniesienie minimalnej ceny biletu i karnetu, i tu na poważnie:
Griszka30KR napisał(a):

|
Proponuję na C minimum 10zł...
|
i ewentualnie opcjonalnie podniesienie minimalnej ceny biletu (narożniki). Najdroższe bilety zostawiłbym w spokoju. Wtedy Ci co chca sie dorzucic i identyfikowac z C ida na C, tych ktorych z pewnych powodów nie stać ida na narożniki, a tych ktorych stać a nie sa na C maja możliwośc przesiadki na droższy sektor czyli E lub VIP.