|
tak tak, za darmoszkę z voucherami się chciałoby dalej chodzić. Ja mogę dać nawet 2-3 dychy więcej. Dla Wisełki zawsze!
Sam się zastanawiam, czy nie kupić karnetu teraz na E23/24 żeby jakoś od siebie klub wspomóc na tyle ile mogę, więc jak wam zależy na tym, aby klub finansowo pzetrwał, to dajcie spokój temu swojemu egoistycznemu myśleniu, tylko zacznijmy wspierać wszyscy razem klub, bo ponoć wszyscy są prawdziwymi jego kibicami
Ostatnio edytowane przez palikot : 25.08.2014 o godz. 15:07.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|