Wyświetl pojedynczy post
White91
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7691
Stary 25.08.2014, 14:51
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Ze co
Chyba się komuś znowu po.......iło jaka jest rola kibiców. Jak sama nazwa wskazuje kibic jest od kibicowania, a naprawę finansów zostawcie władzom klubu. Tani populistyczny zabieg żeby uzurpować sobie prawo do wpływania na decyzje klubu. Potem będzie, ze płacimy 10 zl więcej, a oni nie traktują nas poważnie bo cos tam wiec wrzucimy race na boisko.
Jak chcecie wspierać klub kasa z biletów to zawsze można kupić bilet na inny droższy sektor.
I nie chodzi o to, ze mi szkoda 10 zl wiecej tylko tak jak pisze - znowu ktos sie pcha w niej swoje buty.
Dobrze mówisz. Ceny biletów są niskie i należy je zwiększać ale jeżeli będzie to szło w parze z dobrą grą piłkarzy. Inaczej zostańmy przy tak ustalonych cenach.
Odpowiedz cytując