dynek.pl napisał(a):

Ze co 
Chyba się komuś znowu po.......iło jaka jest rola kibiców. Jak sama nazwa wskazuje kibic jest od kibicowania, a naprawę finansów zostawcie władzom klubu. Tani populistyczny zabieg żeby uzurpować sobie prawo do wpływania na decyzje klubu. Potem będzie, ze płacimy 10 zl więcej, a oni nie traktują nas poważnie bo cos tam wiec wrzucimy race na boisko.
Jak chcecie wspierać klub kasa z biletów to zawsze można kupić bilet na inny droższy sektor.
I nie chodzi o to, ze mi szkoda 10 zl wiecej tylko tak jak pisze - znowu ktos sie pcha w niej swoje buty.
|
Dobrze mówisz. Ceny biletów są niskie i należy je zwiększać ale jeżeli będzie to szło w parze z dobrą grą piłkarzy. Inaczej zostańmy przy tak ustalonych cenach.