Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 25.08.2014, 13:53
Nie spodziewam się nikogo sensownego. Albo będzie ktoś z TF albo jakiś leszcz, który zgodzi się być kolejnym popychadłem Cupiała tudzież "grup decyzyjnych". Taka nasza zasrana rzeczywistość.
Tak bardzo chciałbym się mylić...