Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28158
Stary 25.08.2014, 13:51
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Bez opłat za prowadzenie masz na pewno w ING i Deutsche Banku. Gdzie indziej pewnie też, ale tutaj jestem akurat pewien. Są opłaty za kartę, z których jesteś jednak zwolniony, jeżeli zapłacisz kartą bodajże 200 zł miesięcznie (zapłacisz kartą, wypłata z bankomatu się nie liczy!). Wtedy wychodzi całkowicie za darmo.
Może doprecyzuję, nie ma szans na wpływy ok 1000 zł/mc konto ma byc takie typowo "studenckie" czyli raz wpadnie pare stów raz nie wpadnie. Kiedy pracowałem miałem w Getin banku na zasadzie jak zrobię 100 zł obrotu kartą to nic nie płace a jak nie to 15zł ale jak zacząłem studiować i wpływy się skończyły to kasa zaczęła bardzo szybko topnieć przez robienie tej stówy w miesiącu. Miałem nadzieje że ktoś poleci jakieś konto za całkowite zero( alior sync podobno kiedyś miał) albo za jak najmniejszą opłatę. Koszta wypłaty z bankomatów, liczba bankomatów itp nie mają dla mnie znaczenia

Odpowiedz cytując