|
Każdy, tylko nie Mielcarski!!!
To jest bardzo prosty facet, który potrafi rzucać banałami ale bez żadnych konkretów. Wystarczy go trochę posłuchać. W kółko powtarza to samo, lubi być głośny ale nigdy nie powie niczego ciekawego. Jak chcę, żeby prezesem Wisły był ktoś choćby szczątkowo inteligentny!
Może być Czerwiński!
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.08.2014 o godz. 13:07.
|