|
Kolejny świetny mecz Wisły w tym sezonie!
A niektórzy na tym forum sprzeczali się ze mną, że gramy słabo...
Gramy dokładnie tak samo jak wcześniej, tylko mamy trochę więcej szczęścia. Na szczęście jednak lament na forum się skończył. Przynajmniej do najbliższego remisu / porażki.
Widzę Bednarz też poleciał, kolejna fajna rzecz. Bardzo dobrze, że chociaż Cupiał w przeciwieństwie do SKWK ma łeb na karku i stwierdził dość, bo byśmy w tym wiślackim pacie trwali cały sezon. Brawa!
|