Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7673
Stary 25.08.2014, 12:58
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Co ? teraz SKWK będzie zakazywało "kiełbasiarzom" kibicować Wiśle ...
Jebnijcie się Panowie ...
jesli kilka osób przestanie UDAWAĆ, że Wiśle kibicuje to Wisła nic nie straci.
Nikt nikomu nie zabrania kibicować Wiśle Kraków. Chodźcie na stadion, kibicujecie Jej jak potraficie, kupujcie bilety, pamiątki i kiełbasę, ale nie wpierdalajcie się do spraw kibicowskich.
Odpowiedz cytując