Grantar napisał(a):

Co ? teraz SKWK będzie zakazywało "kiełbasiarzom" kibicować Wiśle ...
Jebnijcie się Panowie ...
|
jesli kilka osób przestanie UDAWAĆ, że Wiśle kibicuje to Wisła nic nie straci.
Nikt nikomu nie zabrania kibicować Wiśle Kraków. Chodźcie na stadion, kibicujecie Jej jak potraficie, kupujcie bilety, pamiątki i kiełbasę, ale nie wpierdalajcie się do spraw kibicowskich.