Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

Tylko Baweł nas wybawca
Na poważnie to mam nadzieje ze będzie to kompletny anonim w stylu Leśnego, dobry menedżer i KIBIC Wisły, który podejdzie do tematu z większym zaangażowaniem niż to by miało mieć miejsce w postaci 'zwyklej' pracy, że to będzie coś więcej niż tylko 8h w biurze.
Realistycznie patrząc dostaniemy kogoś z TF.