Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 25.08.2014, 12:38
A ja zastanawiam się czy wśród tych co mają w sercu Wisłę jest jakikolwiek odpowiedni kandydat. Może pójść drogą Bońka w pzpn i wziąć kogoś innego, młodego, ambitnego? Sam nie wiem, ciężka sprawa.