Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 25.08.2014, 12:35
I czy to takie złe? ta młodzież od najgorszej ekipy w lidze do przerwy powinna przegrywać minimum 0-3. A mówimy tu o silniejszej kadrowo Legii (grali przecież także Sa, Lewczuk, Bereszyński, Pinto, Kosecki i Piech - łącznie inkasują pewnie tyle co cała kadra Wisły)
Odpowiedz cytując