Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 25.08.2014, 12:29
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
Proszę wytłumaczcie mi, dlaczego chcielibyście, aby prezesem Wisły został Mielcarski? Jakie on ma kompetencje? Że ma kontakty? Świerczewski też ma...

A mocno związany z Wisłą jest ZK
Pewnie dlatego, że się fajnie wypowiada w lidze plus extra.