Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 25.08.2014, 12:28
Wujekm napisał(a):Wyświetl post
bez bednarza klub znowu popadnie w długi jak za basałaja i masskanta I wszyscy ci co tak chcieli jego odejścia będą chodzić na 1 lige. Zresztą pożyjemy zobaczymy
Popadnie, albo nie popadnie.

Jeżeli prezes będzie trzymał koszty krótko, ale będzie potrafił dogadać się z kibicami i pozyska sponsora, to Klub wyjdzie względnie sprawnie z długów ( przynajmniej bieżących, bo o mitycznym długu wobec właściciela wypowiadać się nie będę - ten temat ogarniają osoby z otoczenia BC ).