Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 25.08.2014, 12:26
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
Proszę wytłumaczcie mi, dlaczego chcielibyście, aby prezesem Wisły został Mielcarski? Jakie on ma kompetencje? Że ma kontakty? Świerczewski też ma...

A mocno związany z Wisłą jest ZK
I też ma kontakty, nawet walizkę ma...

Za nic nie mogę zrozumieć fenomenu Milecarskiego. Gość jest tak miałki, tak bezbarwny, wygląda jak dziecko we mgle i tak też się wysławia a jak mantra wraca.... Milecarski, Milecarski Milecarski.

Lysy poleciał i to się chwali, jest pole do rozmowy dla obu stron i bardzo dobrze.

Prezesa chciałbym jakiegoś o którym nikt nie myśli, nie piłkarza a kogoś ogarniętego w biznesie gdzie osiągnął sukces.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.